Роман Веремейчик, Х-Фактор-2

Определился явный лидер на шоу Х-Фактор-2, это очень романтичный и загадочный Роман Веремейчик на кастинге он покорил всех судей и на первом эфире выступил великолепно!


Вы не сможете забыть— Роман Веремейчик

Роман Веремейчик – Помолимся за родителей

Роман Веремейчик – Где твои крылья?

Роман Веремейчик -" Я никому, ни коли, тебе не виддам"

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Комментариев: 5
 1. Маша)

  Волшебник... :-) Очень красиво, очень красив, сумашедшее очарование и недосказаность... Победы, Ромка)

 2. Катя

  Ромочка, ти молодець,продовжуй в тому ж дусі. Я бажаю здійснення всіх твоїх мрій!!!!!!!

 3. Анна Ивановна

  Дуже світла душа, не загубіть її!!!!

 4. Ирина

  Может рано об этом, но я уже знаю: Ромка победит. Это понятно еще с кастинга. Ну нет лучше на этом проекте. Многие хороши, но...Радуюссь, болею за него. Совершенно не переживаю — он самый-самый.

 5. юля гончар

  Ромочка, я була зачарована твоєю піснею на кастингу "Така як ти", чула її вперше, після твого виконання та після твого погляду вона стала моєю улюбленою. Дуже хотілося щоб переможцев був ти, та й чомусь думала що саме так і буде. Х-фактор — це не остання сцена в твоєму житті і те що ти на даному етапі закінчив приймати участь надасть тобі сили та зміцнить духом. Всі випробовування по житті нам надаються для того щоб ми були ще сильнішими, чим важче нам щось дістається тим біль ми це будемо цінувати. Все у тебе буде добре. Головне вірити. Удачі тобі.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


Роман Веремейчик, Х-Фактор-2